طراحي و پياده سازي تخصصي وب سايت

چگونه وبسايتي طراحي كنيد كه  اهداف تجاری تان را محقق کند؟

بصورت كلي براي داشتن وب سايتي  هدفمند كه در راستاي نيل به اهداف تجاري شما باشد مراحل زير در نظر گرفته میشود

dentist Marketing

1 - مرحله ي بررسي و تعيين استراتژي

هر پروژه طراحي سايت حرفه اي و تخصصي، با فاز بررسي و تعيين استراتژي آغاز ميشود. در اين فاز تيم طراحي وبسايت با ذينفعان و صاحبان كسب و كار در مورد اهداف پروژه، چشم انداز ، مزيت هاي رقابتي ، ارزش ارائه شده و ديگر موارد صحبت ميكنند.
نتيجه ي اين مرحله يك جدول زماني مستند ، طرح دقيق پروژه و تعيين استراتژي ميباشد.

dentist Marketing
dentist Marketing

تعيين نقشه ي سفر مشتري و معماري اطلاعات

هنگامي كه جامعه ي هدف، مزيت رقابتي، ارزش قابل ارائه و استراتژي كسب و كار در مرحله ي تعيين استراتژي وب سايت انجام شد، پروژه وارد فاز و مرحله ي تجربه ي كاربري (UX)  و  معماري اطلاعات (IA) ميشود. در اين مرحله ويژگيها، امكاناتي كه وب سايت بايد داشته باشد و مسير حركت كاربر ، در قالب فايلي منسجم و يكپارچه مستند ميشود .

3- طراحي خلاقانه و موثر

در اين مرحله طراحان سايت وارد عمل ميشوند و طبق فايل مستندي كه از مرحله ي تجربه ي كاربري و معماري اطلاعات حاصل شده است با بهره مندي از اصول روانشناسي ، اقدام به استفاده از رنگ ها و طرح ها و فونت ها ميكنند تا جذابيت را به روشي موثر و اصولي با ويژگيها و امكانات سايت اضافه نمايند.

dentist Marketing
dentist Marketing

طراحي رسپانسيو وب سايت و كدنويسي

تمامي وب سايت ها بصورت رسپانسيو طراحي ميشوند تا در صفحه نمایش های مختلف، از جمله دسکتاپ، تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ به درستي نمايش داده شود . در اين مرحله بنا به نياز و بودجه در نظر گرفته شده براي پروژه، يا كدنويسي از پايه انجام ميشود و يا از سيستم هاي مديريت محتوا مانند وردپرس استفاده ميگردد .

تضمین کیفیت و تست

داشتن وب سايتي تعاملي و واكنشگرا ، با کیفیت بالا ، نیازمند تست کامل در چندین دستگاه است تا اطمینان حاصل شود صفحات به سرعت و به درستی در تمامي دستگاهها از جمله تلفن همراه، تبلت و دسکتاپ نمايش داده ميشود. همچنين بررسي ميگردد كدنويسي ها و عملكرد سايت براي بهينه سازي و سئو صحيح انجام شده باشد.

تولید محتوای پزشکی
تولید محتوای پزشکی

آناليز عملكرد و بهينه سازي وب سايت

گروهي از تيم تحليل رفتار كاربر، با استفاده از ابزارهای ترکینگ رفتار کاربران، به بررسي و اناليز وب سايت از ديد تجربه كاربري و بهينه سازي وب سايت ميپردازند تا اصلاحات لازم براي تبديل نرخ بازديدكنندگان به مشتريان را افزايش دهند

در جامعه ي مخاطبين خود بيشتر و بهتر ديده شويد

طراحي و پياده سازي تخصصي وب سايت و مديريت توليد محتوا